Srpski pedagog i teoretičar. Rođen je 1966. u Zemunu.
Studij klavira zavšava na FMU u Beogradu u klasi prof.Miloša Ivanovića. Pedagoškim radom se bavi 32 godine i zaposlen je na Muzičkoj školi „Kosta Manojlović“ u Zemunu, gde predaje predmete: klavir, klavirski duo, komornuglazbu, čitanje s lista i korepeticiju.
Trenutno je doktorant Fakulteta za medije i komunikacije, Singidunum u Beogradu na katedri Transdisciplinarnih studija savremene umetnosti i medija. Polje interesa i istraživanja je pijanizam, a doktorska teza je vezana za oblast muzičkih natjecanja.
Kao pasionirani pedagog inzistira na stjecanju širokih i sveobuhvatnih vještina i znanja kod učenika uz moto da su: koncertna djelatnost, natjecanja i konstantno usavršavanje jedini pravi put svakog glazbenika.
Njegovi učenici su dobitnici više stotina nagrada na nacionalnim i međunarodnim natjecanjima od kojih se po težini i uspješnosti izdvajaju višeetapna natjecanja: „Ohridski biseri“,Ohrid, „Peter Toperczer International Piano Competition“ Košice, „Bösendorfer Klavierwettbewerb“, Wien.
Kao član žirija sudjeluje na brojnim natjecanjima u zemlji i inozemstvu u organizaciji i po pozivu ZMBSS (Zajednica muzičkih i baletskih škola Srbije) i EPTA (Europian Piano Teachers Assotiation).
Solistički koncerti i koncerti klasa su uobičajena aktivnost njegovih učenika. Nastupali su u svim važnijim dvoranama Beograda, poput Kolarčeve zadužbine, Beoogradske filharmonije, Kulturnog centra Beograda.
Interdisciplinarni projekt na temu „Burgmiler i njegove etide“ podrazumijevalo je predavanje o ovom skladatelju uz integralno izvođenje svih opusa njegovih etida. Bio je organizator i koautor seminara namjenjenih zaposlenima u obrazovanju verificiran od strane ‘Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja’. U ovim projektima surađivao je sa eminentnim stručnjacima iz oblasi klavira i povijesti pijanizma, kao što su PhD Biljana Gorunović, Akademija Novi Sad, PhD Dragoljub Katunac, Akademija Novi Sad, Jevgenij Mogiljevski, pijanista, Bruxelles. To su bili: serijali seminara „Velike godišnjice“ posvećene skladateljima: C.Debussy, S.Rahmanjinov, F.Chopin, R.Schumann, F.Mendelssohn i F.Liszt, potom „Ruski pijanizam i njegov uticaj na današnju pedagogiju“ i „J.S.Bach – barokni stil na instrumentima sa tipkama“.
Puno putadobio je nagradu kao najuspešniji nastavnik klavira i to od matične škole, kao i međunarodne asocijacije EPTA-e (nagrada za najuspješnije izvođenje djela L.v.Betovena)
Jedan je od osnivača međunarodnog takmičenja „Zemun International Piano Competition“ u Zemunu i član je Organizacijskog odbora Međunarodnog natjecanja „International Jeunesses Musicales Competition“ u Beogradu.